گروه تولیدی لیوان کاغذی ساحل جنوب آماده ارائه انواع خدمات چاپ لیوان کاغذی و کاسه کاغذی و لیوان 120 سی سی و لیوان دبل شات یا لیوان دوبل شات در تهران و شهرستان ها می باشد. گروه تولیدی لیوان کاغذی ساحل جنوب آماده ارائه انواع خدمات چاپ لیوان کاغذی و کاسه کاغذی و لیوان 120 سی سی و لیوان دبل شات یا لیوان دوبل شات در تهران و شهرستان ها می باشد. .

گروه تولیدی لیوان کاغذی ساحل جنوب آماده ارائه انواع خدمات چاپ لیوان کاغذی و کاسه کاغذی و لیوان 120 سی سی و لیوان دبل شات یا لیوان دوبل شات در تهران و شهرستان ها می باشد.

تاریخچه ی لیوان کاغذی

لیوان کاغذی چند صد سال عمر دارد و برخی مهد تولد آن را چین باستان می دانند، که برای مصرف چای در آن زمان از لیوان کاغذی استفاده می کردند. اما به شکل امروزی از اوایل قرن بیستم میلادی رواج یافت. دلیل رواج لیوان کاغذی را می توان ابراز نگرانی دانشمندان نسب به  ضررهای لیوان پلاستیکی دانست. لیوان کاغذی کم کم جایگزینی مناسب برای ظروف پلاستیکی شد، و روز به روز بر آمار طرفداران آن اضافه می شود.

امروزه با توجه به تغییراتی که در زندگی انسان رخ داده است، تمایل به استفاده ی ظروف یکبار مصرف افزایش چشمگیری یافته است. لیوان کاغذی یکی از ظروف یکبار مصرف پرطرفدار است که در موقعیت های زیادی می توان از آن استفاده کرد. لیوان کاغذی در بخش های مختلف جامعه دارای محبوبیت است و تعداد مصرف کنندگان آن پیوسته درحال افزایش است.

منبع : لیوان کاغذی ساحل جنوب


برچسب: ،
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۷ شهریور ۱۳۹۹ساعت: ۱۰:۳۳:۰۰ توسط:گروه تولیدی لیوان کاغذی ساحل جنوب موضوع: نظرات (0)