گروه توليدي ليوان كاغذي ساحل جنوب آماده ارائه انواع خدمات چاپ ليوان كاغذي و كاسه كاغذي و ليوان 120 سي سي و ليوان دبل شات يا ليوان دوبل شات در تهران و شهرستان ها مي باشد. گروه توليدي ليوان كاغذي ساحل جنوب آماده ارائه انواع خدمات چاپ ليوان كاغذي و كاسه كاغذي و ليوان 120 سي سي و ليوان دبل شات يا ليوان دوبل شات در تهران و شهرستان ها مي باشد. .

گروه توليدي ليوان كاغذي ساحل جنوب آماده ارائه انواع خدمات چاپ ليوان كاغذي و كاسه كاغذي و ليوان 120 سي سي و ليوان دبل شات يا ليوان دوبل شات در تهران و شهرستان ها مي باشد.

فرايند چاپ ليوان كاغذي

چاپ ليوان كاغذي ساحل جنوب

چاپ ليوان كاغذي يكي از صنعت هاي مدرن در كشور ما به حساب مي آيد كه روز به روز بر تعداد طرفداران آن افزوده مي شود. چاپ ليوان كاغذي در انواع مختلفي انجام مي شود و در بخشي هاي زيادي به كار گرفته مي شود. امروزه صنعت توليد ليوان كاغذي پيشرفت زيادي كرده و آمار مصرف كنندگان آن در حال افزايش است. در ادامه ي اين مطلب به ارائه ي اطلاعاتي درباره چاپ انواع ليوان كاغذي و فوايد آن مي پردازيم.

در حال حاضر مي توان گفت چاپ ليوان كاغذي جايگزين استفاده از ليوان پلاستيكي شده است. دليل اين جايگزيني، تجديد پذير بودن كاغذ و بازگشت آن به طبيعت است. درصورتي كه ليوان پلاستيكي تجديد ناپذير است و چند صد سال طول مي كشد تا به چرخه ي طبيعت بازگردد. چند سال پيش سازمان ها و نهادهاي بهداشتي متوجه شدند اختلالات زيادي در اثر مصرف پلاستيك به وجود مي آيد، به همين دليل توليد آن را محدود كردند و چاپ ليوان كاغذي رونق يافت.

 چاپ انواع ليوان كاغذي

امروزه  با گذشتن از عصر صنعتي و توجه به محيط زيست، كشورهاي مختلف فعاليت هاي زيادي در راستاي حفاظت از محيط زندگي انسان انجام مي دهند. چاپ ليوان كاغذي به جاي ظروف پلاستيكي تجديد ناپذير نيز، يكي از هزاران فعاليتي است كه در راستاي طبيعت دوستي انجام مي شود. جالب است بدانيد يكي ديگر از دلايلي كه افراد زيادي ظروف كاغذي را به ظروف پلاستيكي ترجيح مي دهند، نگراني آن ها از سرطان زا بودن و واكنش هاي شيميايي ظروف پلاستيكي نسبت به حرارت است.

منبع : https://sj-cup.ir/printing-paper-cup


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۷ شهريور ۱۳۹۹ساعت: ۱۰:۳۳:۵۰ توسط:گروه توليدي ليوان كاغذي ساحل جنوب موضوع: نظرات (0)

تاريخچه ي ليوان كاغذي

ليوان كاغذي چند صد سال عمر دارد و برخي مهد تولد آن را چين باستان مي دانند، كه براي مصرف چاي در آن زمان از ليوان كاغذي استفاده مي كردند. اما به شكل امروزي از اوايل قرن بيستم ميلادي رواج يافت. دليل رواج ليوان كاغذي را مي توان ابراز نگراني دانشمندان نسب به  ضررهاي ليوان پلاستيكي دانست. ليوان كاغذي كم كم جايگزيني مناسب براي ظروف پلاستيكي شد، و روز به روز بر آمار طرفداران آن اضافه مي شود.

امروزه با توجه به تغييراتي كه در زندگي انسان رخ داده است، تمايل به استفاده ي ظروف يكبار مصرف افزايش چشمگيري يافته است. ليوان كاغذي يكي از ظروف يكبار مصرف پرطرفدار است كه در موقعيت هاي زيادي مي توان از آن استفاده كرد. ليوان كاغذي در بخش هاي مختلف جامعه داراي محبوبيت است و تعداد مصرف كنندگان آن پيوسته درحال افزايش است.

منبع : ليوان كاغذي ساحل جنوب


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۷ شهريور ۱۳۹۹ساعت: ۱۰:۳۳:۰۰ توسط:گروه توليدي ليوان كاغذي ساحل جنوب موضوع: نظرات (0)